niepodamswoichdanych | e-blogi.pl
KrĂłl Jest Nagi.
Banały. Pierdoły. Coś, za co chcę umrzeć. @ 2007-05-31 21:41

Oczywiscie, jeśli już w ogóle muszę umierać.

Czyli: żeby ci, którzy mogą cierpieć, nie cierpieli, a ci, którym może być przyjemnie, było przyjemnie. Myślę, że gdyby ludzie na tym skupili swoje siły, to nic więcej już by nie było potrzebne.

Inna sprawa, że jakby to zreazlizować, to Noth bez oporu mógłby dymać zwłoki 60-latek. Przed albo po zjedzeniu. Ale co tam... :).


Komentarze [5]


Malutka uwaga z nikąd @ 2007-05-26 20:10

W mojej głowie nie mieści się leczenie czegokolwiek, co nie sprawia nikomu krzywdy.


Komentarze [3]


Jak z porządnego pedała zrobić nudnego geja... @ 2007-05-24 20:50

Ugrzecznić jego obraz, tak, żeby budził odruch wymiotny.

Jednego nie rozumiem i nie akceptuje - upierania się przy tym, że homoseksualizm nie ma nic wspólnego z wyborem. Cholera, a czy jak się ktoś zdecyduje, że woli jako facet z facetem, to co? To świadczy o czym? No bo po mojemu, że całkiem świadomie chce ktoś przewiercić jakiegoś chłoptasia na wskroś. I jakoś wydaje mi się to całkiem ok, ja też chciałbym czasem pójśc do łóżka z jakąś dziewczynką. Czy mnie się zdaje, czy seks to całkiem zdrowy i przyjemny sport zespołowy, wyzwalający często popzytywne więzy między współgraczami? No i dający sporo przyjemności? To po cholerę wierzyć w to, propagować tą wiarę, że nie mozna sobie wybrać, czy lubi się grać w zespołach koedukacyjnych, czy raczej jednolitych płciowo?

Seks jest cholernie ciekawym sposobem na zabicie czasu. Seks, Te cHichotliwe Cytrynki i rozważania o byle czym z przyjaciółmi to największe dary, i nie wiem, czy z tych trzech seks nie jest najważniejszym.

To się nie mieści w główkach niektórych świętoszków, że ludzie lubią sobie świadomie i aktywnie wymyślać rozrywki? O wszystkim musi decydować ponadosobowa
i bezbarwna konieczność, tym razem genetyczna?

Mnie to wygląda na tłumaczenie ludzi z tego, że lubią sobie się poseksić. Wybaczcie, ale ja jakoś nie sądzę, żeby ktokolwiek musiał się usprawiedliwiać ze swoich upodobań seksualnych, jeśli nikogo bardzo nie krzywdzą (jak coś babulinkę oburza, to tez krzywdzi... a wiecie, gdzie to mam?)... Być może rzeczywiście jest takie to smutne wszystko, że nie wybieramy orientacji w sprawie upodobań seksualnych. Ale ja bym się tym smucił i żalił na to. No i kombinował, jak to zmienić. Bo argumentem "za" to nie jest żadnym. A homoseksulizm NIE potrzebuje argumentów za. Bo nie ma się z czego tłumaczyć...


Komentarze [8]


Summerhill @ 2007-05-18 23:55

Fajnie byłoby chodzić do takiej szkoły. Każdemu życzę takiej. I zastanawiam się, czy nie sprawdzić, czy coś podobnego nie działa już w Polsce. Może dałoby się umieścić tam dzieciaka, jeśli kiedyś będę miał dzieci.

Polecam też całą stronę. Jest fajna. Poza tym robi to jeden facet chyba, zapaleniec, budzacy we mnie podziw. Obiecałem mu jakieś artykuliki, na razie nic nie zrobiłem. Ugłaszczcie moje sumienie :). Bo warto chyba... Mnóstwo informacji.


Komentarze [4]


Groźne sekty! @ 2007-05-13 12:26

"Pojęcie sekta dotyczy określonej grupy ludzi, wspólnoty, która wyodrębniła się z jakiejś wielkiej religii czy ruchu światopoglądowego. Owa grupa w oparciu o własną doktrynę i praktykę życiową, tworzy oddzielną mniejszość w stosunku do wspólnoty centralnej. Działanie sekt powodowane skrajnymi formami doktrynalnymi i kultycznymi, pociąga za sobą konflikty z Kościołami, systemami państwowymi i społeczeństwem. Jest to działanie o charakterze antyspołecznym, antypaństwowym i antywychowawczym". To cudo znalazłem na tej stronie. Nie sposób się nie zgodzić. Np. taka sekta, jak chrześcijaństwo. Wydzielili się z judaizmu i patrzcie co narobili? Nie minęło parę setek lat i z powierzchni ziemi zniknęło potężne Imperium. Cudowny system rozrywki (walki gladiatorów, lwy pożerające min. chrześcijan) zaprzepaszczony. Postępowe ustawodawstwo aborcyjne zmazane (dokładnie - zgodna z prawem możliwość porzucenia dziecka zaraz po narodzinach na śmietniku). Zaprzepaszczenie szansy na integrację świata basenu środziemnomorskiego (połączone z początkowym pozbawieniem wszelkich praw jego mieszkańców nie będących obywatelami Rzymu). No i porzucenie świetnie uregulowanych stosunków między panem i niewolnikiem. A potem było tylko gorzej...

Z kolegą doszliśmy więc do wniosków, które wymieniam: 1. Szatan nadchodzi. Przyjdzie w postaci małego czarnego kotka w białe łatki i będzie miał taaaaaaaaaakie wielkie oczka. Będzie wchodził pod sutanny zakonnicom... mruczał tam... lizał je szorstkim języczkiem po stupciach i... machał swoim malutkim OGONKIEM. 2. Z tej racji zakrzyknijmy: kici-kici Szatanku! 3. Też z tego powodu wszyscy ludzie dobrej woli niech zrobią w swoich drzwiach klapki dla kota, tak żeby Nasz Słodziusi, Mroczny, Ciepły, Mruczący i Gładziusi-Mięciusi Pan mógł nawiedzić domostwa rodaków. Otwórzcie drzwi Szatankowi! ps. Warto pomyśleć też o kuwecie... 4. Nawołujemy każdego Wiernego do podążenia za hasłem: wystaw miskę mleczka BELZEBUBOWI.


Komentarze [3]


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]